List motywacyjny

CV i List Motywacyjny

Strona główna CV List Motywacyjny Wzory CV Wzory Listu Motywacyjnego


Życzenia z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Kochana Agnieszko!
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, składam więc Tobie, a także Twoim Ro­dzicom i Jankowi wiele najserdeczniejszych i najlepszych życzeń.
U nas już zima w pełni. Ciekawa jestem, jak wygląda Warszawa w te przedświąteczne dni. Dawno nie miałam od Ciebie wiadomości, napisz więc koniecznie choć parę słów! Czy wybie­rasz się gdzieś na ferie zimowe?
Ściskam Cię serdecznie, kłaniaj się Rodzicom, Janka pozdrów.
Monika Zakopane, 1 grudnia 1996 r.


Kraków, grudzień 1998 r. Kochana Marysiu!
Smutno mi, Moja Droga, że w tym roku będziemy tak daleko od siebie w te piękne świątecz­ne dni. Bez Ciebie nie będą już one miały dla mnie tyle uroku, choć, jak zwykle, spędzę je u Rodziców.
Ubierając choinkę Twoimi czerwonymi serduszkami, będę miał przed oczami Ciebie siedzącą w kręgu światła lampy i uważnie klejącą papierowe zabawki. Jak wtedy, pamiętasz?... Twoje włosy były wtedy zupełnie złote, a Ty sama przypominałaś dziewczynę z portretu Botticellego.
Czy pamiętasz naszą wyprawę do kościoła w noc wigilijną? Siedziałaś w saniach tak blisko mnie, różowa od mrozu i roześmiana. Jak bardzo mi Ciebie brak, Maryniu!
Mam nadzieję, że nasza rozłąka nie potrwa długo. Tak chciałbym Cię już zobaczyć!
Tymczasem nie pozostaje mi nic innego, jak tylko tą drogą przesłać Ci najlepsze, najgorętsze życzenia na Święta i cały przyszły rok.
Całuję Cię Twój Adam
PS Myślę, że moi Rodzice będą zadowoleni, jeśli i od nich przekażę Ci życzenia oraz serdeczności. Bardzo mile wspominają Twoją wizytę w leśniczówce.

Droga Pani Joanno!
Życzę Pani i Pani Rodzinie miłych i pogodnych Świąt oraz wiele szczęścia w Nowym Roku.
Dawno do Pani nie pisałem, więc w skrócie opowiem, co się u nas wydarzyło.
Zmarła po długiej chorobie matka Pawła. Ponieważ, jak Pani wie, przez wiele lat byłam pielęgniarką, mogłam otoczyć ją nie tylko serdeczną, lecz i fachową opieką.
W życiu smutki przeplatają się z radościami: Paweł skończył pracę doktorską, ma już jedną recenzję - dobrą. Ja powoli odzyskuję chęć do pisania i uczenia się. Wróciłam do twórczości dla dzieci - na razie są to drobne wierszyki, ale zamierzam pokusić się o coś więcej. Chodzę też na kon­wersacje z francuskiego, bo nie chcę zapomnieć tego, czego nauczyłam się na studiach.
Łączę wiele serdeczności dla Pani i Jej Bliskich
Zawsze pamiętająca Monika
Szczecin, grudzień 1999 r.
Droga Barbaro!
Zbliża się Boże Narodzenie. Mam nadzieję, że - dzieląc się w czasie wieczerzy wigilijnej opłatkiem - pomyślicie także o mnie. Życzę Wam gorąco wiele szczęścia, a sobie tego, abyśmy się wkrótce spotkali.
Całuję Ciebie i Wszystkich Twoich Andrzej
Paryż, grudzień 1999 r.
Moi Kochani!
Przyjmijcie moc najlepszych życzeń z okazji zbliżającego się Nowego Roku. Niech przyniesie Wam spełnienie wszystkich pragnień i marzeń.
Wiesi życzę, aby Jej wystawa cieszyła się powodzeniem u zwiedzających i uzyskała entuzjastyczne opinie krytyki, Aleksandrowi, aby nareszcie Jego szpital dostał potrzebną aparaturę, Dzieciom zaś - udanych ferii zimowych.
Całuję Wszystkich mocno Kochająca Marta
Gdańsk, 3 VIII 1999 r.

Drogi Jerzy!
Leży przede mną Twoja piękna karta z życzeniami świątecznymi. Dziękuję bardzo, że o mnie pamiętałeś, mimo że tak dawno do Ciebie nie pisałam. Złożyło się na to wiele powodów, o których opowiem Ci, kiedy się zobaczymy. Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie po przyjeździe do Krakowa.
Tymczasem przyjmij ode mnie najlepsze życzenia noworoczne - powodzenia we wszystkich poczynaniach i szczęścia w Rodzinie.
Łączę serdeczności Twoja Marta
Kraków, 10 stycznia 1999r.
Szanowna i Droga Pani!
Jestem doprawdy zawstydzony Pani dobrocią. Już drugi raz dostaję od Pani życzenia świą­teczne, mimo moich zaniedbań w korespondencji.
Powodem mojego milczenia nie jest brak życzliwości czy pamięci, ale tryb życia, jaki prowadzę. Pracuję na dwóch uczelniach, przy czym do tej drugiej dojeżdżam raz na tydzień (400 km).
Czuję się jednak winny i gorąco proszę o wybaczenie. Pozwalam sobie jednocześnie przesłać Drogiej Pani najlepsze życzenia noworoczne i zapewnić o moim niezmiennym szacunku i oddaniu.
Jan Lisiecki
Wrocław, 5 stycznia 1998 r.
Życzenia wielkanocne
Warszawa, 30 marca 1999 r.
Kochani!
Piszę do Was już teraz, gdyż wiem, że wybieracie się na Wielkanoc w góry. A więc życzę dobrej pogody, miłego nastroju i w ogóle udanego urlopu.
Wasz Tadeusz
PS Pamiętajcie, że spotykamy się u mnie w pierwszą niedzielę maja. Obecność obowiązkowa!

Kochani Jolu i Jurku!
Bardzo żałuję, ale nie mogę dotrzymać obietnicy przyjazdu do Was na Święta. Nie czuję się ostatnio najlepiej, a w moim wieku każda podróż to już pewien wysiłek. Spędzę więc Wielkanoc samotnie, może tylko ktoś z sąsiadów wpadnie do mnie na skromne święcone.
Dzieląc się jajkiem pomyślcie i o mnie, Kochani.
Życzę Wam miłych, zdrowych, wesołych Świąt i ściskam Was mocno.
Wasza ciotka Marta Włocławek, w kwietniu 1999 r.
Droga Anetko!
Zbliża się Wielkanoc, to radosne wiosenne święto, a my jesteśmy tak daleko od siebie! Myślami jednak będę, jak zawsze, przy Tobie, postaraj się więc być wesoła i pogodna, i pamiętaj o tym, że wkrótce już będziemy razem.
Życzę Ci najserdeczniej wszystkiego, co najlepsze.
Całuję
Twój Adam
Kalisz, kwiecień 1996 r.
Ghamonix, 12 marca 1998 r.
Drogi Zbyszku!
Przesyłam Ci serdeczne pozdrowienia z Chamonix, gdzie wylądowałem po przebyciu ostrego zapalenia płuc. Jest tu pięknie i czuję się świetnie. Wielkanoc już blisko, życzę Ci więc wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego. Kłaniaj się ode mnie Rodzicom i pozdrów Iwonę.
Cześć, Stary, bądź zdrów Mikołaj

 


Hubert 2010-11-20


CV i List Motywacyjny Napisanie dobrego CV i Listu Motywującego to klucz do sukcesu zawodowego.
Kopiowanie treści zabronione.