List motywacyjny

CV i List Motywacyjny

Strona główna CV List Motywacyjny Wzory CV Wzory Listu Motywacyjnego


List Motywacyjny 5

Andrzej Wolny Bydgoszcz, 26 maja 2000 r.

ul. Wybickiego 1/7 85-666 Bydgoszcz tel. 052/ 33 34 35

Dakota Jeans Collection Dział Personalny ul. Kopernika 144 10-510 Olsztyn

Dotyczy: Ogłoszenia w sprawie kandydata na stanowisko koordynatora w dziale marketingu, które ukazało się w „Gazecie Wyborczej" w piątek, 26 maja 1997 r.

Szanowni Państwo!

Moje doświadczenie zawodowe w pełni odpowiada wymaganiom stawianym przez Państwa firmę kandydatowi na stanowisko koordynatora w dziale marketingu, toteż postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę.

Proszę zwrócić uwagę na zbieżność wymagań i kwalifikacji:

PAŃSTWA WYMAGANIA Doświadczenie w projektowaniu koordynacyjnym. Koordynacja druku materiałów promocyjnych z działem sprzedaży. Doświadczenie i wykształcenie w marketingu.

MOJE KWALIFIKACJE Umiejętność posługiwania się komputerem.

Pracowałem w marketingu, w dziale sprzedaży firmy CLEANER Sp. z o.o.; bezpośrednio współpracowałem z 4 kierownikami różnych działów, 2 działami marketingu i 8 działami produkcyjnymi firmy.

Kierowałem przygotowaniem do druku materiałów reklamowych i promocją we wszystkich aspektach. Koordynowałem współpracę działów marketingu z agencjami reklamowymi i firmami współpracującymi.

Magisterium z marketingu i zarządzania w Szkole Głównej Handlowej; 4 lata pracy w dziale marketingu.

Posługuję się wieloma edytorami tekstu, programami graficznymi i kalkulacyjnymi. Opanowałem umiejętność koordynowania wielu projektów naraz i wykonywania ich w terminie. Co więcej, moje umiejętności pozwalają na wykonywanie tych zadań skutecznie i efektywnie.

Jestem przygotowany na rozmowę związaną z Państwa wymaganiami i potrzebami, a moim doświadczeniem i wykształceniem, które mogą być przydatne w Państwa firmie. W związku z powyższym pozwolę sobie zadzwonić do Państwa po 30 maja br.

Z poważaniem Andrzej Wolny


Hubert 2010-11-20


CV i List Motywacyjny Napisanie dobrego CV i Listu Motywującego to klucz do sukcesu zawodowego.
Kopiowanie treści zabronione.