List motywacyjny

CV i List Motywacyjny

Strona główna CV List Motywacyjny Wzory CV Wzory Listu Motywacyjnego


Gratulacje z okazji zdania matury

TELEGRAMY

GRATULUJĘ MATURY ŻYCZĘ POWODZENIA NA STUDIACH

CIOTKA IZA

WIELKIE BRAWA DLA MATURZYSTY STOP CIESZYMY SIĘ I GRATULUJEMY

LILKA I DOMINIK

GRATULACJE Z OKAZJI MATURY ŻYCZENIA UDANEGO EGZAMINU DO SZKOŁY TEATRALNEJ

KRZYSIEK

LISTY

Droga Aniu!

Spodziewałem się, że nie będziesz miała żadnych trudności z maturą, ale troszkę się jed­nak niepokoiłem, bo wiadomo, że sukces zależy nie tylko od tego, co się umie, ale i od szczęścia. Dobrze więc, że tak szybko dałaś mi znać o swoim powodzeniu. Cieszę się ogromnie i serdecznie gratuluję.

Teraz jeszcze trzeba przekroczyć następną poprzeczkę i znaleźć się wśród studentów Akademii Medycznej. Wierzę, że i tę przeszkodę pokonasz z łatwością. A potem przyjedź na kilka tygodni w nasze kochane góry, aby odpocząć i nabrać sił do dalszej pracy i nauki.

Uściski i serdeczności

Twój stary nauczyciel

Skarżysko-Kamienna, 2 czerwca 2008 r.

 

Anka!

Podobno świetnie zdałaś maturę i masz zamiar startować na medycynę (pisał do nas Jurek Karaś, stąd wiemy). No, no - wspaniale. Gratulacje i powodzenia. Wyprzedziłaś nas w osiągnięciach życiowych, bo my dopiero w przyszłym roku kończymy nasz college. Co dalej - jeszcze nie wiemy, bo pewnie trzeba będzie pomyśleć o jakiejś stałej robocie. Teraz obaj pracujemy dorywczo (w jednej firmie budowlanej - wtedy, gdy mają więcej zamówień). Ja właściwie jestem na utrzymaniu wuja, a Kazik ma tu dziadka, który mu pomaga, choć bez entuzjazmu. Z Kazikiem od przyjazdu trzymamy się razem. I pomyśleć, że to już 3 lata, odkąd wyjechaliśmy z Polski. Jak ten czas leci!

Bądź zdrowa i napisz czasem. Jeszcze raz - powodzenia na studiach.

Twoi kumple z podstawówki Wojtek i Kazik

Aberdeen, 12.05.2008 r.


Hubert 2010-11-20


CV i List Motywacyjny Napisanie dobrego CV i Listu Motywującego to klucz do sukcesu zawodowego.
Kopiowanie treści zabronione.